На Миколаївщині колаборант отримав умовний термін за те, що передав окупантам чуже авто та возив їм на позиції водуЖителю Миколаївщини призначили умовний термін за те, що той передав окупантам чужий автомобіль і возив воду на їх позиції.

Як передає Преступности.НЕТ, суд встановив, що житель  села Вавилове Миколаївського району Григорій М. під час окупації частини Миколаївщини щонайменше з квітня по початок листопада 2022 року систематично на тракторі возив окупантам питну воду.

Крім того він з російськими військовими на території місцевого агропідприємства забрав зварювальний апарати, газові балони, шланги, болгарку, помпу для води, бочки, паливо та інші речі, які теж перевіз окупантам для їх потреб.

Також разом з рашистами чоловік забрав з двору односельця автомобіль ВАЗ-2101, який також перевіз до окупантів.

У суді Григорій М. признав свою вину і сказав, що розкаюється.

Він просив його суворо не карати. Бобринецький райсуд Кіровоградщини визнав чоловіка винним у скоєні кримінального правопорушення, за частиною 4 статті 111-1 КК України («Колабораційна діяльність») та призначив йому покарання у виді трьох років позбавлення волі з позбавлення права обіймати посади в органах державної влади та/або місцевого самоврядування або органах, що надають публічні послуги на строк десять років та з конфіскацією майна.

Одночасно суд звільнив Григорія М. від в’язниці, призначивши один рік іспитового строку. З 22 грудня минулого року по 25 січня 2023 року колаборант був у СІЗО – цей термін йому зарахували до у строк відбування покарання.

Нагадаємо, що за 2022 рік на Миколаївщині скерували до суду вісімдесят дві кримінальні справи щодо колаборантів, яких вдалося викрити.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW