Ще п’ять медзакладів області отримали генератори від благодійниківП’ять закладів охорони здоров’я Івано-Франківщини отримали генератори.

Таку благодійну допомогу вдалося отримати через Орден конвектуального Святого Ісуса Христа в Україні Римсько-католицької церкви, а саме Більшівецького монастиря. Завдяки такій співпраці, на Прикарпаття надійшло вісім генераторів, потужністю 3,2 кВт, 6 та 7,1 кВт, пише “Галка” з посиланням на Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА.

“Медицина – це та галузь, яка має ефективно працювати за будь-яких обставин, адже мова йде про збереження здоров’я і життя людей. А в умовах воєнного стану ми тим більше працюємо в посиленому режимі, позаяк навантаження на лікувальну мережу Прикарпаття значно зросло. Відрадно, що в цьому нам допомагають різні організації, в тому числі й релігійні” – запевнив директор департаменту охорони здоров’я Ігор Дмитренко.

До речі, церква вже не вперше долучається до надання благодійної допомоги, як для закладів охорони здоров’я області, так і для потреб військових та внутрішньо переміщених осіб.

Заступник директора департаменту охорони здоров’я Володимир Дзьомбак зазначив, що це обладнання стане в пригоді під час відсутності електропостачання та забезпечить безперебійну та ефективну роботу лікарень області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW