У Чернігові відновлюють тролейбусну контактну мережу до КСКВ Чернігові відновлюють тролейбусну інфраструктуру, яка була знищена під час російського вторгнення. Наразі фахівці «Чернігівського тролейбусного управління» працюють на вулиці Івана Мазепи, неподалік КСК. Раніше це був один з найбільш затребуваних серед чернігівців напрямків, йдеться у сюжеті телеканалу «Новий Чернігів».

– У нас там декілька опор було зруйновано, і ударною хвилею була пошкоджена контактна мережа. Десь вона впала, завалилася, десь були провисання. Але загалом вся ділянка майже від кола, танку, і до «Хімволокна», потребувала повністю або частково ремонту, – розповів начальник КП «ЧТУ» Руслан Ємець.

Відновити рух тролейбусів у бік КСК в ЧТУ планували давно, але особливо пріоритетною ця ділянка наразі є тому, що на неї планують перенаправити маршрут №8. З 1 березня у Чернігові перекриють вулицю Любецьку, якою зараз курсує цей тролейбус.

Руслан Ємець

Руслан Ємець

– То він буде скорочений і буде нагадувати колишню «вісімку», але не до «Хімволокна», а тільки до КСК. І коли буде відновлена ділянка до мікрорайону ЗАЗу, тоді ми запустимо від ЗАЗу до КСК як мінімум колишню, знану в місті, «четвірку», четвертий маршрут, – повідомив Руслан Ємець.

В минулому, до російського вторгнення, до КСК курсували чотири тролейбусні маршрути, а зараз – тільки автобуси №22, 27 та 29. В ЧТУ вважають, що двох маршрутів для цього мікрорайону наразі буде достатньо.

– На сьогоднішній день там теж є підприємства, там теж є гуртожитки, там працюють і мешкають люди. Звичайно, ми відновлювали і будемо відновлювати туди транспорт, але такої кількості, таких завдань як були колись для громадського транспорту, сьогодні вже немає. Той мікрорайон не настільки завантажений пасажирами, як той же ЗАЗ чи Рокоссовського, – зазначив Руслан Ємець.

В ЧТУ сподіваються завершити відновлення контактної мережі на цій ділянці в першій половині березня. Потім фахівці управління візьмуться за ще більш масштабне та нагальне завдання – відновлення руху тролейбусів у бік ЗАЗу. Інфраструктура там так само зруйнована, але при цьому потрібно відбудувати ще й кінцеву зупинку.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW