У Житомирі планують встановити винагороди спортсменам і тренерамУ Житомирі планують встановити винагороди спортсменам і тренерам.

Відповідний проєкт рішення розглядатимуть на засіданні виконкому.

Грошові винагороди платитимуть спортсменамта їх тренерам – громадянам України, які у складі національних збірних команд України з видів спорту представляють Житомирську громаду:

спортсмени, які у складі збірних команд України на офіційних міжнародних змаганнях посіли перше, друге і третє місця.

особистому тренеру, який здійснював безпосередню підготовку спортсмена до відповідних змагань, грошова винагорода виплачується у розмірі 50% від грошової винагороди спортсмена.

Коли ж підготовку спортсмена здійснюють кілька тренерів, призначається лише одна винагорода, яка розподіляється між ними пропорційно, в рівних частинах.

Якщо тренер підготував кількох спортсменів, винагорода йому виплачується за сукупним результатом, але не більше 100 відсотків найбільшої винагороди спортсмена, в тому числі в ігрових видах спорту та в бригадах тренерів.

E разі зайняття спортсменом декількох призових місць в індивідуальних видах програми, то грошова винагорода виплачується за найвищим результатом спортсмена на даному змаганні.

У разі коли у змаганнях з неолімпійських видів спорту, крім видів спорту, які входять до програми Всесвітніх ігор, Всесвітніх ігор з єдиноборств та Всесвітньої шахової олімпіади, брали участь спортсмени (команди) менш як з 15 країн-учасниць чемпіонатів світу, Кубків світу та менш як з 10 країн-учасниць чемпіонатів Європи, винагороди не виплачуються.

Посилання на проєкт: https://zt-rada.gov.ua/?doc_id=36961

Джерело: Житомирська міська рада

У Житомирі планують встановити винагороди спортсменам і тренерам, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW