За минулий рік Україна стала форпостом для цивілізованого світуЗа рік спротиву українці продемонстрували усьому світові мужність та незламність. Україна є форпостом не лише для Європи, а й для усього цивілізованого світу.

Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов, повідомляє Апарат РНБО.

Говорячи про виступ Президента США Джозефа Байдена у Польщі, Секретар РНБО висловив подяку американському народові за підтримку України.

Натомість виступ путіна із щорічним посланням до федеральних зборів рф Олексій Данілов назвав «найгіршим виступом за 20 років».

«Бурхливих оплесків немає і вже не буде. Присутні на федеральних зборах люди є співучасниками процесу, бо підтримують свого диктатора», — зазначив очільник РНБО.

росія, додав Секретар РНБО, розглядає новий план «Б» щодо України, який полягає у тому, аби Україна поступилася частиною своєї території за так званий «мир».

«Це неприпустимо, адже у Конституції України чітко визначено межі нашої держави», — наголосив Олексій Данілов.

Коментуючи заяви росії щодо призупинення дії договору з Вашингтоном про стратегічні наступальні озброєння, Секретар РНБО зазначив, що «росія давно вийшла з міжнародного права».

«У росії внутрішнє законодавство домінує над міжнародним. А залякування «кволою ядерною дубинкою» є агонією путінського фашистського режиму, який приречений на поразку», — повідомив Секретар РНБО.

Сьогодні окупанти, акцентував Секретар РНБО, «не мають успіхів від великого наступу».

«Вони намагаються атакувати на п’ятьох напрямках, але наші захисники дають гідну відсіч ворогові», — підкреслив Олексій Данілов.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW