Кулеметниця "Ксена" з Франківська на передовій написала книжку поезійКулеметниця ЗСУ з Івано-Франківська Оксана Рубаняк з позивним “Ксена” на передовій написала збірку поезій «Назустріч смерті».

“Збірка поезій «Назустріч смерті» надрукована в обсязі 1000 примірників та вже готова до продажу. Вірші, опубліковані у збірці, я писала на передовій. У бліндажах та окопах, під час артилерійських обстрілів та стрілкових боїв, наступів та штурмів в голові були різні думки. Коли ж я потрапляла у спокійніше місце, записувала все на аркуш, щоб потім поділитися зі світом. Я мусила поділитися побаченим з вами”, – розповіла на своїй сторінці у фейсбуці Оксана Рубаняк.

За її словами, книга присвячена зниклому безвісти побратиму Валентину Солтановському “Старому” та всім борцям за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Книжку видали у “Фоліо”. Придбати збірку можна за посиланням.

“Хто ж бажає придбати паперовий варіант, можете зробити це на сайті. Всі кошти, виручені від продажу збірки, будуть витрачені на необхідну амуніцію моєму підрозділу, 72 Окремій механізованій бригаді”, – зазначає Оксана.

Джерело: КУРСAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW