МОН рекомендує організувати дистанційне навчання з 22 до 24 лютогоСьогодні, 21 лютого, міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет з метою убезпечення життя і здоров'я всіх учасників освітнього процесу, як превентивний захід перед річницею початку повномасштабної війни росії проти України, звернувся до начальників ОВА, керівників закладів освіти з рекомендацією здійснювати освітній процес в закладах освіти з 22 до 24 лютого в дистанційному форматі.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на Міністерство освіти і науки України.

Відповідний лист надіслано керівникам відомств та установ.

«Наближається дата, яка принесла страшне горе на українську землю. День, який поділив наше життя на «до» і «після». 24 лютого 2022 року розпочалося жорстоке повномасштабне військове вторгнення рф. Відтоді щодня гинуть наші захисники, цивільне населення, ворог цілить по житлових будинках, школах, лікарнях, музеях. російські військові та їхні найманці нехтують нормами міжнародного гуманітарного права, для них не існує заборон щодо застосування зброї», – зазначив Сергій Шкарлет.

Станом на сьогодні внаслідок агресії рф пошкоджено 3 128 закладів освіти, з яких 441 – вщент зруйновано. Від рук окупанта загинула 461 дитина, 926 – отримали поранення.

Міністр закликав вірити в ЗСУ, берегти один одного і разом наближати перемогу.

Раніше у Черкасах, Рівному та Ніжині школи переводять на дистанційне навчання через можливі удари рашистів 24 лютого.

У Броварах з 22 по 24 лютого школи переводять на дистанційне навчання через можливі загрози провокацій та обстрілів військами РФ. Перейти на онлайн вирішили на Івано-Франківщині.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW