Відкрий своє серце для пухнастого клубочка з ветеринарно-стерилізаційного центра «Крок до тварин»Зачаровує своїм лагідним поглядом та муркотінням, – кішечка Моат завжди прагне бути поруч з людиною та подарувати їй трошки свого тепла. Ім‘я вона отримала за схожість з одним з головних персонажів фільму «Аватар». Зараз мала красуня проживає у Чернігівському ветеринарно стерилізаційному центрі та дуже мріє знайти люблячих і турботливих власників, повідомляє телеканал «Дитинець».

– Спочатку вона була простою муркою. Приїхала до нас на стерилізацію. Але через декілька днів після операції їй стало зле. Коли їй провели повну діагностику, з‘ясувалося, що в неї каміння в нирках, – розповідає Тетяна Діденко, керівниця КП «Ветеринарно-стерилізаційний центр «Крок до тварин».

Сталося це через недбалість людей, які думали, що допомагають, проте, завдали шкоди маленькій тваринці. Турботливі бабусі та дідусі підгодовували кішку усім, що залишалося зі столу, не розуміючи, як це вплине на організм кішки.

Моат

Моат

У результаті після стерилізації були виявлені проблеми з печінкою та камені у нирках, які через стрес нового місця та наркозу почали рухатися. Зараз її хвороби у стані ремісії, тому Моат почуває себе добре та з нетерпінням чекає на свою людину, яка буде берегти та доглядати за нею, а вона натомість подарує їй лагідне муркотіння та впустить любов у її серце.

У світі важко знайти людину, яка б встояла перед котячим шармом. У Європі цим тендітним тваринкам навіть присвятили окреме свято, котре відзначається 17 лютого. В цей день всі безпритульні котики шукають свою домівку.

Зайчик

Зайчик

Це маленький Зайчик, який постійно вимагає людської уваги. До Ветеринарно-стерилізаційного центру цей котик проживав на зупинці. Небайдужі продавчині та люди, що проходили повз, кожного дня підгодовували його.

– Зайчик потрапив до нас з травмою після автомобільної аварії. На жаль, йому не можна повертатися туди, де він перебував, бо там велике скупчення машин.

Зараз красунчик Зайчик почуває себе набагато краще. Від отриманих травм не залишилося й сліду. Тому котик чекає на свою самотню людину, аби скрасити побут котячими піснями та обіймами.

Відкрий своє серце для пухнастого клубочка з ветеринарно-стерилізаційного центра «Крок до тварин», фото-3

Тваринки, що мешкають у Ветеринарно-стерилізаційному центрі, чекають на свою людину, яка знайде місце у своєму серці для маленького пухнастого клубочка. На сьогодні там проживає більше сотні котів та понад дві сотні собак, кожному з них необхідна увага та добрі руки господарів, які заберуть її та будуть разом до кінця життя. А він натомість подарує йому вірність та завжди буде поряд, адже для нас тварина це лише сторінка, а ми для неї все життя.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW