Байден розповів про розмову із Зеленським у день початку повномасштабного вторгненняБайден заявив, що загарбницька війна путіна зазнає краху. 

У понеділок, 20 лютого, Джозеф Байден прибув до Києва з офіційним візитом. Під час нього президент США згадав, про що говорив із Володимиром Зеленським 24 лютого 2022 року. 

Про це пише видання CNN.

"Путін вважав Україну слабкою, а Захід розділеним. Він думав, що зможе пережити нас. Я не думаю, що він зараз про це думає", — сказав Байден, стоячи поруч з президентом України Володимиром Зеленським.

"Він просто помилявся. Через рік докази є прямо тут, у цій кімнаті. Ми стоїмо тут разом", — сказав Байден про Путіна.

Візит Байдена в Україну є першим візитом президента США за останні 15 років. Світовий лідер таким чином висловив свою чітку позицію та показав підтримку українському народу. 

Також Байден згадав і про розмову з Володимиром Зеленським у день початку повномасштабного вторгення. Тоді президент США згадав, що розмова була дуже напруженою, у момент, коли російска авіація та танки були на території незалежної України. 

"Ви сказали мені, що чуєте вибухи на задньому плані. Я ніколи цього не забуду", — сказав Байден.

24 лютого Володимир Зеленський попросив Джозефа Байдена об'єднати світових лідерів та підтримати Україну у цій війні. 

"Світ має змінитися. Зберіть лідерів світу. Попросіть їх підтримати Україну", — згадав Байден слова Володимира Зеленського. 

"Ви сказали, що не знаєте, коли ми знову зможемо поговорити. Тієї темної ночі рік тому світ буквально готувався до падіння Києва. Можливо, навіть кінець України", – додав президент США. 

Натомість через рік Київ досі своїть, Україна стала більш незламною, демократія перемагає диктатуру. 

"Американці підтримують вас, і світ підтримує вас", - заявив він.

Читайте також: Байден приїхав до Києва: що відомо про зустріч президента США із Володимиром ЗеленськимAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW