Окупанти обдурили мігрантів, яких найняли для риття окопів у Запорізькій областіРосіяни залишили без обіцяних зарплат мігрантів, які рили окопи на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. 

Про це повідомляє 061 з посиланням на “Крим.Реалії”. 

Мігранти поскаржилися до російської поліції через обман з виплатою заробітної плати. Історію обдурених мігрантів опублікували на російському телеграм-каналі “Baza”, з посиланням на розповідь мігранта Аміджона. 

Робітникам пообіцяли високу зарплату за риття окопів на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. За один окоп мігрантам пропонували виплату у 800 тисяч рублів. На співпрацю погодилися 33 громадянина Таджикистану і Узбекистану. “Будівельників” поселили у покинутих будинках. Аміджон викопав два окопи, але отримав лише 595 тисяч рублів (менше ніж обіцяли за один окоп). 

Частина мігрантів не змогла повернутися на росію. Один з них втратив кисть руки, а у іншого виник аппендицит. Медичну допомогу робітникам не надали. 

Аміджон і ще троє “будівельників” звернулися до російської поліції, однак натомість почали отримувати погрози з невідомих мобільних номерів. 

Раніше 061 повідомляв, що окупанти завезли на ЗАЕС 600 мобілізованих і курсантів.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW