Україна готується до короткої війни та своєї перемоги,- ЗеленськийПрезидент Володимир Зеленський заявив, що Україна готується до короткої війни та своєї перемоги.

Як повідомив президент в інтерв’ю італійським ЗМІ, передає "Українська правда", росіяни досі не зрозуміли, що українці сьогодні сильніші, ніж були рік тому, і їм ніколи не вдасться захопити Україну. Зеленський наголосив, що наша країна готується до короткої війни. 

- Ми готуємося до короткої війни і до нашої перемоги. Чим швидше вона буде, тим менше у нас буде жертв. 2014 року конфлікт заморозився, і це не пішло нам на користь. Мінські угоди дали путіну час підготуватися до раптового нападу в минулому році, ми не потрапимо в ту ж саму пастку знову. Наші солдати більш мотивовані, тому що вони захищають свої сім'ї, свої домівки,- говорить Володимир Зеленський. 

Нагадаємо, раніше секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що російський агресор збирається здійснити масовану ракетну атаку по Україні в річницю Великої війни. Проте Україна готова дати гідну відсіч. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW