В росії планують масовану атаку на 23-24 лютого: чи готові до цього в УкраїніВійська рф готують масовану ракетну атаку до річниці повномасштабного вторгнення. Втім, Україна до цього готова.

Щодо можливості атаки та готовності до неї заявили секретар РНБО Олексій Данілов та у Повітряних силах ЗСУ. 

Військові не виключають, що росія на річницю вторгнення може завдати удару по Україні чи посилити атаки на фронті. Проте Сили оборони готові до цього.

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі "24 каналу", зазначив, що росія веде підготовку до атак, а також нагнітає ситуацію до річниці вторгнення в Україну. За його словами, ворог, ймовірно, хоче показати сакральність цієї дати.

Речник Повітряних сил не виключає, що можливі ракетні удари та певне загострення на фронті. Проте він зазначив, що на сході України точаться запеклі бої щодня, а обстріли не припиняються.

"Говорити про якось драматичну ситуацію не доводиться. Так, буде загострення, будуть ракетні удари, ніхто вже й не сумнівається, що щось таке буде. Але ми до цього готові... Є в нас засоби для відбиття тих ударів. На жаль, не так багато засобів ППО є, як про них говорять", - заявив Ігнат.

Водночас речник додав, що Україна очікує систем ППО IRIS-T та SAMP-T, а українські військові випереджають графіки навчань.

Секретар РНБО Олексій Данілов зазначив, що війська рф готуються і будуть намагатися 23-24 лютого зробити ще одну спробу масованої атаки.

"До цього треба спокійно ставитися. Ми до цього готові. Я думаю, що ми вже розуміємо, що таке атаки, після того, як "приймали" за один день 115-120 ракет. Впораємося і з цим днем. Так, буде важко, але ми все пройдемо", - розповів Данілов.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW