З точки зору захисту неба ми, напевне, на найкращому рівні за всі часи незалежності, - ЗеленськийПрезидент України Володимир Зеленський під час спільної пресконференції у Києві з прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте  відзначив, що росіяни спеціально розповсюджують інформацію про загрозу авіаударів, аби здійснити на наших громадян психологічну атаку. 

Про це пише "Дзеркало тижня".

"Вона ( РФ - ред.) атакує нас і використовує будь-які варіанти авіації, використовує ракетні удари. Найважливіше, що з точки зору захисту ми, напевно, на найкращому рівні, ніж будь-коли за всі часи незалежності, - зазначив Зеленський. -  Тут можна подякувати нашим партнерам. Ви бачите відсоток, який ми збиваємо. Ми приблизно розуміємо, що іноді гірше - 50-60 відсотків, іноді краще - доходимо до 80-85 відсотків". 

Президент впевнений, що РФ вже не зможе випустити по нас більшої кількості ракет, ніж тоді, коли в Україні був блекаут. 

"Боятися нема сенсу. Очікувати від них квітів - бажання, і також немає сенсу вірити в те, що вони говорять. Немає практики довіряти їм. Розраховувати на себе і ставитися до цих заяв, як до ще одної психологічної атаки з боку РФ. Вірте в наші сили, найскладніший етап в нашому житті, я впевнений, ми змогли пройти тоді, коли не так багато у нас було партнерів", - підкреслив він.

Президент також зазначив, що сьогодні Росія - не така потужна держава, якою її уявляли до 24 лютого. 

"Зараз нас більше, і ми точно сильніші. Я впевнений, що і Росія тоді була набагато сильніше, а зараз вона не така потужна і немає такої кількості у них сил. Мені здається, в цьому і є наша перевага. Тож, не вірте пропагандистам, вірте в те, що на полі бою", - сказав він.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW