На Дніпропетровщині банда на чолі з кримінальним авторитетом займалась рейдерськими захопленнями агропідприємств, - ФОТОНа Дніпропетровщині учасникам злочинної організації рейдерів повідомлено підозру. На замовлення місцевого підприємця фігуранти переоформили право власності на нерухомість на «свою» людину. Внаслідок незаконного відчуження майна потерпілим було завдано збитків на 18 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

Як встановили поліцейські, серед співорганізаторів цього угруповання - «кримінальний авторитет». Під його контролем учасники займалися рейдерськими захопленнями агропідприємств Дніпропетровщини, в тому числі на замовлення. Маючи у структурі злочинної організації юристів, на підставі фіктивних документів перереєстровували право власності на підконтрольних фізичних та юридичних осіб.

У листопаді 2022 року оперативники Департаменту стратегічних розслідувань та теруправління в Дніпропетровській області Нацполіції у взаємодії зі співробітниками обласної прокуратури затримали «кримінального авторитета» та двох учасників угруповання — арбітражного керуючого та адвоката.

Фігуранти незаконно заволоділи корпоративними правами та майном підприємства, що спеціалізувалося на торгівлі комплектуючими запчастинами до сільгосптехніки. Тоді їм повідомили підозру, а суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

В ході подальшого розслідування правоохоронці встановили причетність підозрюваних та ще 4-х учасників злочинної організації до рейдерського захоплення майна та корпоративних прав одного з промислових підприємств у м. Дніпро. Замовлення на цей злочин «кримінальний авторитет» отримав від місцевого підприємця. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW