ОК «Північ» відзначає восьму річницю з дня створенняОперативне командування «Північ» відзначає восьму річницю з дня створення. З цієї нагоди сьогодні, 16 лютого, вітали військовослужбовців представники керівництва області та міста, правоохоронці, колеги.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міської ради.

ОК «Північ» відзначає восьму річницю з дня створення, фото-1

Зокрема на урочистості завітали начальник ОВА В’ячеслав Чаус, заступник голови обласної ради Дмитро Блауш, в.о міського голови Олександр Ломако.

– Ви – міцний кулак і надійний щит. У цьому переконався увесь цивілізований світ у лютому-березні минулого року, - звернувся до командуваннята особового складу оперативного командування «Північ» В’ячеслав Чаус. – Дякую за відвагу проявлену тоді; дякую за те, що продовжуєте робити зараз.

Начальник ОВА передав оперативному командуванню 10 генераторів по 10кВт.

ОК «Північ» відзначає восьму річницю з дня створення, фото-2

Від імені громади міста Чернігова вітав наших захисників та захисниць виконуючий обов’язки міського голови Олександр Ломако. Він вручив Подяки військовослужбовцям, а для всього командування передав Віктору Ніколюку грошовий сертифікат у розмірі 200 тисяч гривень, як вдячність від міста.

— Щиро вітаю ОК «Північ» з восьмою річницею. Я пам’ятаю, під час відзначення однієї із перших дат від дня їх створення, сказав, що це велика честь для чернігівської землі мати таких захисників та захисниць. Вкотре у цьому, і я особисто, і всі ми, переконалися у лютому-квітні 2022-го, та протягом кожного наступного дня великої війни.

Завдяки вашій сміливості та професіоналізму Чернігів хоч і був в оточенні, але не в окупації. Це дорогого коштує. І за вам низький уклін. Ми вам дякуємо і пишаємося! Ваш подвиг буде викарбуваний золотими літерами в величній історії Чернігова, – привітав в.о.міського голови.

За виконання службових та бойових завдань військовослужбовці ОК «Північ» були нагороджені державними нагородами, відомчими відзнаками та цінними подарунками. Також з нагоди свята офіцери управління отримали чергові військові звання.

- У цей день я хотів би подякувати кожному солдату, сержанту, офіцеру, які докладають усіх зусиль для нашої перемоги. А також висловити вдячність нашим друзям, які всіляко допомагають та яким не байдужа доля нашої країни та її майбутнє. Ми захищали, захищаємо і будемо захищати нашу державу! - наголосив командувач військ ОК «Північ» генерал-майор Віктор Ніколюк. – Ми приречені на Перемогу!

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW