На підтримку бійців ОК «Північ»: «Міс Україна Всесвіт-2022» розігрує прапор з автографом ЗалужногоБлагодійний фонд «Це моє місто» разом з відомими українськими зірками проводить аукціон, на якому розігрують унікальні лоти. Всі зібрані кошти підуть на потреби ЗСУ.

Мета збору: 4 000 000 грн на підтримку ОК «ПІВНІЧ» та ГУР.

  • ОК «Північ»: 2 пікапи, 3 volkswagen T4, 6 станцій Starlink, 20 рацій Hytera. Бюджет 2 млн грн
  • ГУР: 3 джипи і 15 ecoflow delta 2. Бюджет 2 млн грн
  • Для волонтера Ukraїner який пішов на фронт: DJI Mavic 3 Thermal (DJI Mavic 3T) + додаткові батареї. Бюджет 300 тис грн.
На підтримку бійців ОК «Північ»: «Міс Україна Всесвіт-2022» розігрує прапор з автографом Залужного, фото-1

У команді з благодійним фондом «Це моє місто» 4 мільйони гривень на підтримку ЗСУ збирають переможниця конкурсу «Міс Україна Всесвіт – 2022» Вікторія Апанасенко, лідерка гурту «Onuka» Ната Жижченко, капітан національної збірної з футболу Андрій Ярмоленко, відомий шеф-кухар Євген Клопотенко і автор Youtube - каналу «Загін кіноманів» Віталій Гордієнко.

Так, з 14 по 18 лютого триватиме розіграш українського прапора, підписаний Валерієм Залужним.

Для участі в розіграші необхідно задонатити від 200 гривень. У платежі необхідно вказати прізвище, ім’я або посилання на соцмережі.

Розіграш прапора Вікторія Апанасенко проведе на особистій сторінці в Instagram 19 лютого о 12-й годині дня.

«А футболку ЗСУ з підписом Валерія Залужного я віддам гарантовано за донат від 100 тис грн або за найбільший донат розіграшу», – зауважила у своєму пості Вікторія Апарасенко.

Усі зібрані кошти підуть на закупку пікапу для бійців 58-ї бригади ОК «ПІВНІЧ».

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW