У Харківській області забезпечено проїзд дорогами місцевого та державного значенняПротягом дня в регіоні подекуди спостерігатимуться опади у вигляді мокрого снігу.

Про це сьогодні повідомили у ДП «Дороги Харківщини».

Температура повітря становитиме від +3 вдень до -3 вночі – на дорогах очікується утворення ожеледі. Для забезпечення проїзду дорожники задіяли 47 одиниць спецтехніки та 60 працівників. Дорожнє покриття мокре, оброблене піщано-сольовою сумішшю. 

За даними Служби автомобільних доріг Харківської області, для забезпеченням проїзду по трасах державного значення задіяно понад 130 одиниць спецтехніки та використано 1442 м3 піщано-сольової суміші. Оброблення протиожеледними матеріалами доріг державного значення триває. 

Водіїв закликають бути уважними та дотримуватися правил дорожнього руху. У разі виникнення ускладнень руху ДП «Дороги Харківщини» просять негайно сповістити диспетчерську службу за номером телефону: +38 (057) 336-77-00.

Також за необхідності автомобілістів просять звертатися до Єдиного контакт-центру Укравтодору: +38 (067) 400-60-80.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW