На Хмельниччині майже пів тисячі нових хворих на COVID-19Оновлену статистику щодо ситуації із COVID-19 на Хмельниччині поширили в Хмельницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

За їх даними зросла кількість нових випадків хвороби та побільшало тих, хто потребував ушпиталення.

За період з третього до 9 лютого в Хмельницькій області зафіксовано 431 випадок COVID-19 (292 випадки зафіксували за тиждень до цього). До закладів охорони здоров’я госпіталізували 83 людей (на 18 більше). Одужала 561 особа (на 377 більше). Ускладнення, спричинені COVID-19, на жаль, призвели до 3 летальних випадків.

Лікарка-інфекціоністка дитячого відділення КП “Хмельницька інфекційна лікарня” Оксана Сторожук розповіла, що в середньому до десяти пацієнтів із COVID-19 ушпиталюють до закладу щодня. При цьому, кажуть медики, людей вражає мікс-інфекція: коронавірус поєднується із грипом.

Нездужають, переважно, нещеплені пацієнти. В реанімації закладу перебувають важкі хворі – здебільшого люди старшого віку (від 70 років), які мають важкі супутні патології: цукровий діабет, онкохвороби та інші захворювання, – зазначила лікарка.

В обласному центрі контролю та профілактики хвороб нагадують про важливість профілактики поширення інфекційних хвороб та дотриманні протиепідемічних заходів.

Не забувайте одягати маски у місцях масового скупчення людей та громадському транспорті, зберігайте соціальну дистанцію, регулярно мийте й обробляйте руки. Якщо виникли симптоми хвороби – невідкладно зверніться за консультацією до свого сімейного лікаря або найближчої амбулаторії. А щоб уникнути ускладнень – робіть щеплення чи ревакцинацію проти COVID-19. Вакцинація = захист!, – закликають медики.

Читайте також:"Кам'янець-Подільський район знову втратив свого Героя".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW