У "Гвардії наступу" побільшає бригад: дуже багато добровольцівШтурмові бригади "Гвардії наступу" планують сформувати до 1 квітня. Потім почнеться формування додаткових бригад, оскільки кількість добровольців дуже велика, заявила прес-секретар МВС Мар'яна Рева в ефірі телемарафону.

За її словами, за тиждень з гаком МВС отримало понад 27 тисяч звернень від громадян, які цікавляться "Гвардією наступу". Більше половини з них - заявки на вступ.

"Якщо ми говоримо конкретно про заявки від добровольців на вступ, на приєднання до наших бригад, то їх на сьогодні вже більше 15 тисяч. Люди активно записуються, перед цим вони активно розпитують у наших консультантів про умови, про те, що їх чекає", – пояснила вона.

«Бійці, які долучаться до лав «Гвардії наступу», матимуть можливість пліч-о-пліч із Силами оборони України звільнити наші території від ворога», – Дмитро Лунін. 

Матеріали по темі: 

«Бійці, які долучаться до лав «Гвардії наступу», матимуть можливість пліч-о-пліч із Силами оборони України звільнити наші території від ворога», – Дмитро Лунін

Стартувала національна кампанія добровільного рекрутингу «Гвардія наступу»AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW