Розгром російських морпіхів під Вугледаром: окупанти втратили 13 танків та десятки вбитими, - ФОТОРосійські телеграм-канали пишуть про повний розгром 155-ї окремої гвардійської бригади морської піхоти під час штурму Вугледара на Донеччині.

“31 (тридцять одна) одиниця знищеної бронетехніки 155-ї окремої гвардійської бригади морської піхоти ТОФ РФ під час штурму Вугледара.Було втрачено 13 танків Т-72Б3, 12 БМП 1/2, 2 МТ-ЛБ та 1 ІМР.

Зазначу, що це приблизно половину від танкового батальйону, що входить до складу бригади.Морпіхи були блоковані вже 6 діб у дачах у Вугледара, три спроби їх вивести закінчилися втратою безлічі людей двохсотими і трьохсотими і 12 танків.

Тільки у 1602-гий військовий госпіталь доставлено понад 40 осіб трьохсотими з-під Вугледара за останній тиждень”, - цитують російські телеграм-канали учасників штурму Вугледару.

Також розгром російської армії під Вугледаром прокоментував колишній "міністр оборони ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков).

"Оскільки про поразку під Вугледаром вже широко відомо (у мережу викладено безліч роликів, знятих дронами київських партнерів) – доведеться прокоментувати окремо (раніше я цього робити не хотів, як і повідомляти про втрати).

Таке враження, що повз наші генерали проїхали всі події минулого року.Втім, оскільки деякі з них (як мінімум - з моменту вступу до військових училищ) повними кретинами - зразково повторені всі помилки, які тільки робилися раніше.

Не прикрите з повітря і силами РЕБ висування танкових і моторизованих колон вузькими дорогами вздовж рідкісних лісопосадок ідеально рівної місцевості (оскільки по сторонах - мінні поля) закінчилося розгромом.Частина техніки була знищена ударами ПТУР (запускається з висотних будинків Вугледара), частина - розстріляна артилерією супротивника, що стріляє виключно точно.

Втрачено понад 30 одиниць бронетехніки (розбивку за видами давати не буду), втрати "двохсот" тільки у танкістів - багато десятків.Морпіхів, спецназівців та мотострільців загинуло ще більше.І - найголовніше - усі ці втрати виявилися "односторонніми" - укри розстріляли атакуючих "як у тирі", завдати їм зустрічних втрат наші бійці не змогли.Противник знову без особливих зусиль утримав свої позиції в укріп-районі, який до того вже намагалися навесні і влітку минулого року (також "в лоб") взяти неодноразово.

Водночас наші воєначальники (щоб "два рази не вставати") звично послали на забій знайомою місцевістю в Донецькій "промку" (там ходили на штурм десятки разів) на Авдіївку "перейменовані на ЗС РФ" батальйони колишньої НМ ДНР та добровольчі підрозділи.Не підтримавши їх ні нормальним артилерійським вогнем (який був виключно неточний), ні бронетехнікою (яку "берегли від мін", а розмінувати місцевість не вийшло з технічних причин).Загубили ще дві роти штурмової піхоти з тим самим результатом, що й раніше - тобто безрезультатно.

Загалом, на цьому і закінчилося широко анонсоване по мережі "ура-військорами" "настання російської армії на всьому Донецькому фронті".Доповнене заколотом (відмовою виступати на позиції) батальйону тувінських кочівників і не тільки (принципово не повідомляю нічого про подібні події, поки вони кимось не "злиті" в мережу і не потрапили в загальний доступ)" - написав Гіркин.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW