Трагедія на залізниці: на Житомирщині під колеса потягу потрапив 41-річний чоловікНа жаль, ще одна загибель людини на залізниці...

Друзі, закликаємо вас суворо дотримуватись правил безпеки на залізниці. Зокрема, переходьте залізничні колії тільки в установлених місцях (пішохідні мости, переходи, тунелі, переїзди тощо). У жодному разі не йдіть залізничними коліями, аби скоротити чи спростити шлях.

Перед тим, як увійти в небезпечну зону, впевніться у відсутності потяга. Стежте за звуковими сигналами, що подаються з локомотива, електропоїзда тощо при наближені до перону чи платформи та подбайте про безпечну відстань під час проходження потяга. Будьте уважні та обережні!

Подія сталася увечері 8 лютого на 46 кілометрі залізничного шляху Житомир-Коростень, у с. Топорищі Житомирського району. Попередньо, близько 19:25 пасажирський потяг сполученням «Дніпро-Львів» смертельно травмував чоловіка, який знаходився на залізничних коліях.

Поліцейські встановили, що загиблий - 41-річний житель с. Галинівки Хорошівської громади. Досудове розслідування розпочато за ч. 3 ст. 276 (Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту) ККУ.

Джерело: Поліція Житомирської областіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW