Для всіх, хто хоче одружитися: на День Валентина у Франківську подовжили роботу ДРАЦСАкцію “Кохання переможе” влаштовують для охочих взяти шлюб 14 лютого у Франківську та області.

Як повідомили на сторінці Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, 14 лютого 2023 року окремі відділи ДРАЦС працюватимуть за подовженим графіком – з 08:00 до 20:00.

Серед них – Відділ державної реєстрації актів цивільного стану у місті Івано-Франківську, що на вул. Галицька, 25. Послуги акції “Кохання переможе” в цей день будуть доступні для всіх прикарпатців.

“У День Валентина – 14 лютого – усі закохані зможуть подати до відділів державної реєстрації актів цивільного стану заяву про державну реєстрацію шлюбу та зареєструвати його, якщо він призначений у вищевказаний день. А відділи ДРАЦС, які є учасниками заходу «Кохання переможе», працюватимуть у подовженому режимі, аби усі охочі змогли зробити цей день особливим для себе та своєї другої половинки”, – повідомили закоханим і готовим до розпису.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW