Військовий з Сум подарував міському голові знахідку з руїн БахмутаОчільник Сумської міської ТГ зустрівся з сумчанином, котрий приїхав додому з зони бойових дій на короткий відпочинок.

Посадовець подякував військовику і його побратимам за мужність і стійкість у боротьбі з ворогом.

Олександр Лисенко запевнив у тому, що громада та він особисто й надалі будуть для захисників надійним тилом.

«Передавай хлопцям вітання та вдячність від усієї громади. Що потрібно, звертайтеся – будемо допомагати», – сказав очільник громади.

На знак вдячності за підтримку військовик подарував очільнику громади знахідку з руїн Бахмута.

«Наразі багато хлопців із Сум та області боронять місто-фортецю Бахмут, тож, нехай ця річ нагадує про їхню мужність та самопожертву в ім’я незалежності та єдності України», – зазначив військовик.

У цивільному житті Олексій рятував людей на воді, через що згодом у війську отримав псевдо «Водолаз». Нині він боронить Україну на фронті. Водночас проводить роботу з розшуку тіл загиблих, чим займався ще в цивільному житті. Тоді шукав солдат, що полягли в роки Другої Світової війни, а зараз доводиться розшукувати військових, котрі загинули під час нинішньої війни. У лавах оборонців України семеро членів його пошукового загону. Після короткого перепочинку вдома Олексій повернеться до своїх побратимів на схід України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW