В обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки пояснили, чому повістки вручають в громадських місцяхУ Запоріжжі чоловіки отримують повістки у громадських місцях. 

В обласному центрі комплектування та соціальної підтримки пояснили, чому так відбувається.

"На даний час є нагальна потреба вручення повісток в громадських місцях. Чому це робиться? По-перше, ми маємо багато громадян, які не прибувають до територіальних центрів комплектування, по-друге, в нас багато внутрішнього переміщених осіб, які не стать на облік і тому є необхідність вручення повісток в громадських місцях. Якщо б всі громадяни чоловічої статі вчасно виконували обов'язки, які передбачені постановою Кабміну, в нас би не було необхідності вручати ці повістки в громадських місцях", - сказав заступник начальника Запорізького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Андрій Якунін.

За його словами військовозобов'язані мають раз на 5 років звіряти свої дані в військкоматах. Більше того, військовозобов'язані в разі зміни облікових даних, професії, освіти, місця проживання повинні повідомляти про це. У разі зміни місця проживання (внутрішньо переміщені особи) чоловіки повинні ставати на облік на протязі 7 діб.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW