На Харківщині СБУ затримала «народного дружинника», який працював на окупантів, - ФОТОНим виявився 32- річний мешканець смт. Козача Лопань, який під час захоплення частини регіону підтримав російських загарбників.

Під час окупації регіону зловмисник добровільно вступив у незаконно створене формування «Народна дружина смт. Козача Лопань», що підпорядковувалось збройним формуванням та окупаційній адміністрації держави-агресора, повідомив речник Управління СБ України в Харківській області Владислав Абдула.

У складі формування, пособник сприяв діяльності окупаційної влади. Щоб більш ефективно реалізовувати їх завдання, чоловік закликав місцевих мешканців приєднатись до лав «народної дружини».

Зокрема до завдань формування входило:

- виконання окремих функцій правоохоронних органів;

- виявлення та незаконне затримання колишніх військовослужбовців ЗС України та патріотично налаштованих мешканців;

- підготовка та передача матеріальних ресурсів та інших активів представникам збройних формувань та окупаційної адміністрації держави-агресора.

Після деокупації українського міста зловмисник намагався переховуватися від правосуддя, але співробітники СБУ встановили його місцезнаходження і затримали.

На Харківщині СБУ затримала «народного дружинника», який працював на окупантів, - ФОТО, фото-1

Під час обшуку було вилучено значну суму коштів, ймовірно здобуту злочинним шляхом. Наразі правоохоронці встановлюють джерело їх надходження.

На Харківщині СБУ затримала «народного дружинника», який працював на окупантів, - ФОТО, фото-2

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили фігуранту про підозру за ч. 1 ст. 111-2 Кримінального кодексу України (пособництво державі-агресору).

Наразі зловмисника взято під варту.

Слідчо-оперативні дії проводили співробітники СБУ Харківської області за процесуального керівництва обласної прокуратури.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW