Рятують тварин від війни: запорізькі зооволонтерки перемогли у Всеукраїнській зоозахисній премії від UAnimalsУ Києві відбулась церемонія вручення першої Всеукраїнської зоозахисної премії, яку заснували зоозахисна організація UAnimals та міжфракційне об'єднання "Гуманна країна". Серед 20 переможців премії дві зооволонтерки із Запоріжжя – Олеся Кулик та Олена Пилова.

Про це повідомили організатори.

Переможці премії — зоозахисники та волонтери, які під час повномасштабного вторгнення росії в Україну самовіддано рятують тварин: вивозять із зони бойових дій, лікують, стерилізують, дають тваринам прихисток і любов.

Олеся Кулик організувала вдома притулок «Зграя». Зараз під її опікою живуть близько 400 тварин, серед яких собаки, коти, кажани, голуби, кури, їжаки. А ще дівчина проводить у місцевих школах уроки доброти до тварин. Від початку війни зоозахисниця залишилась в Запоріжжі та продовжує рятувати тварин під обстрілами.

Олеся займається зоозахистом вже 18 років, але зізналась, що лише зараз вона відчула повагу від людей. До порятунку тварин приєднуються і військовослужбовці.

- Дуже багато військових, які рятують найменших. Коли вони рятують кажанів, відкривають рюкзак – а там 15 кажанів сидять, а вони кажуть: «Ми там ховали, ми годували, ви не думайте. Ми ловили, наприклад, якихось комах». Це надзвичайно і ця війна у хорошому сенсі показала людей коло мене і коло всіх нас, - поділилась Олеся під час церемонії нагородження.

Зоозахисниця подякувала UAnimals за підтримку, яку команда гуманістичного руху надала її «Зграї» з перших днів повномасштабного вторгнення.

Ще одна переможниця премії, Олена Пилова, допомагає тваринам 8 років. Зараз вона волонтерить у притулку «Шанс» та рятує тварин у прифронтових населених пунктах, зокрема у Гуляйполі, Степногірську, Малій Токмачці, Оріхові. Олена привозить для тварин корм та евакуює чотирилапих на безпечні території.

Як раніше писав 061, в Запоріжжі поліцейський прикрив собою жінку під час ракетної атаки.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW