В Україні розпочали формувати штурмові бригади "Гвардія наступу": з кого складатимуться підрозділиВ Україні Міністерство внутрішніх справ розпочало формування штурмових бригад "Гвардія наступу".

Як повідомив виконувач обов’язків Міністра внутрішніх справ Ігор Клименков ефірі Єдиного телемарафону, до штурмових бригад можуть вступати добровольці, націлені саме на посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій України.

За словами Клименка, основу цих підрозділів будуть складати діючі поліцейські, прикордонники, нацгвардійці.

- Рішення створити штурмові бригади було прийнято нашими працівниками, які мають достатньо люті, щоб бити ворога. Багато наших військовослужбовців, які боронили і боронять нашу країну, вийшли з ініціативою набрати людей в такі підрозділи. Тому було прийнято рішення, що всіх, хто бажає, хто є патріотом, хто втратив домівки або рідних через війну, об'єднати в такі бригади. Ми вже почали формувати такі підрозділи, які націлені на те, щоб звільнити наші території і стати на міжнародно визнані кордони. Це наша найближча мета,- розповів Ігор Клименко. 

Нагадаємо, що військомати пояснили хто вважається придатним  до служби під час війни та як працює "білий квиток". AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW