Ціни на цибулю в Україні досягли найбільшого рекордуЦього тижня відпускні ціни на цибулю в Україні встановили черговий рекорд. Це овоч подолав рубіж 30 грн/кг ($0,82/кг).

Про це повідомляє сайт 056 з посилаючись на дані аналітиків проєкту EastFruit.

Скоріш за все, підвищення цін на цибулю зберігатиметься й надалі, оскільки на цю продукцію зберігається ажіотажний попит, а запаси цього овоча у багатьох українських господарствах вже практично вичерпані.

Сьогодні відпускні ціни на цибулю вже зросли до 30-35 грн/кг ($0,82-0,96/кг), що в середньому на 11% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня. При цьому цінник 35 грн/кг ($0,96/кг) сьогодні є рекордним за всю історію незалежності України й порівняно з минулим роком відпускні ціни в даному сегменті зросли в середньому в 4 рази.

Ситуацію ускладнили і постійні перебої з електроенергією, через які стала непридатною значна частина цибулі в сховищах. Тому можливий дефіцит пропозиції даної продукції на українському ринку.

Розраховувати на постачання імпортної цибулі не варто, оскільки більшість країн Центральної Азії суттєво скоротили постачання цієї продукції на зовнішні ринки.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW