Депортація замість евакуації: мер Мелітополя розповів подробиці виїзду людей з окупаціїПротягом минулої доби з тимчасово окупованої територій Запорізької області було примусово депортовано 10 жителів. 

Про це в ефірі національного телемарафону новин сказав міський голова Мелітополя Іван Федоров.

"Вчора ввечері 10 депортованих людей все ж змогли врятуватися з полону. Вони йшли пішки по «дорозі життя». Українська сторона доставила їх до Запоріжжя. Уточнюємо деталі щодо перших в цьому році жителів, які змогли вирватися з окупації", - сказав він. 

Федоров додав, що півтора місяці тому окупанти закрили основний шлях евакуації для жителів тимчасово окупованих територій чотирьох областей України. 

"Щотижня викладають у пропагандистських росЗМІ ролики про те, як депортують українців за межі окупації. Людей звинувачують у всіх «гріхах» «руского міра»: проукраїнська позиція, допомога силам спротиву, диверсійна діяльність тощо. На камеру їх майже без речей відправляють йти пішки 10 км «сірою зоною» в сторону підконтрольного Україні Запоріжжя", -- каже Федоров.

Проте, поза камерами депортовані люди зникали безвісти. Федоров припустив, що їх повертали в полон, змушували рити окопи. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW