"Звернув його в клубок і побіг далі": боєць ЗСУ врятував триметрового пітона з підбитого російського танкаУкраїнські захисники сильні та хоробрі із добрими серцями, повними любові та милосердя. У біді наші захисники не залишають навіть тварин. Так, військовий ЗСУ врятував пітона, витягнувши його з-під підбитого під час бою при контрнаступі в Харківській області танка російських окупантів. Згодом, чоловік привіз триметрового плазуна у Харків та передав серпентологу для догляду.

Про це розповідає "Суспільне. Харків".

Як розповів військовий Богдан, у вересні 2022-го під час бою він із побратимами в лісі підбив два танки противника, що обстрілювали їхні позиції. І ось під палаючою ворожою бронетехнікою боєць помітив змію - того самого пітона.

"Він був весь замурзаний... виповзав з-під танка. Я підбігаю, ловлю його як канат, і тягну за собою. Відбіг трохи, звернув його в клубок, під курткою затиснув, і побіг далі, бо танк почав вибухати", - каже воїн.

Назвали врятованого пітона Купянськ - на честь міста, яке військові тоді звільнили. Припускають, що пітон міг бути підопічним одного зі зруйнованих ворожими снарядами готелів.

"Там була елітна лазня, а в ній був тераріум. Коли ми підбили танк, ми пішли у розвідку, знайшли цю лазню вже розбиту, і там було багато змій... їх шматки валялися. Можливо, він і сам доповз до тих танків погрітися, проте я не виключаю, що вони його вкрали задля втіхи чи їжі... Ми часто знаходили на їхніх позиціях шкіри собак, кістки собак... Вони їдять все - це ж русня", - розповів Богдан.

Військовий привіз пітона до себе додому в Харків, і зізнається, що після цього "квартира стала його - коли я випустив пітона у квартирі, почав його боятися".

"Звернув його в клубок і побіг далі": боєць ЗСУ врятував триметрового пітона з підбитого російського танка (ФОТО, ВІДЕО), фото-1

Величезну змію треба було годувати. Він з друзями шукав відповідну їжу для нового улюбленця, але пізніше зрозумів, що надалі Куп'янську потрібен був повноцінний догляд та турбота, а сам Богдан часто на виїздах на бойових завданнях.

Тому звернувся до волонтерів, розповівши про "трофей, відбитий у росіян"."Я розумів, що тварина не винувата, і її треба годувати, а я часто на бойових виїздах місяцями, я боявся лишати його з дівчиною, бо це велика змія", - згадує Богдан.

Взявся доглядати пітона професор Харківського університету імені Каразіна Дмитро Шабанов, поселивши у себе вдома.

Деталі у сюжеті "Суспільного":AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW