Підвищена температура, кашель, нежить та загальна слабкість: ситуація із захворюваністю на ГРВІ у Дніпрі та областіПідвищена температура, кашель, нежить та загальна слабкість. Це одні з основних симптомів гострих респіраторних вірусних інфекцій. З такими скаргами до медзакладів Дніпропетровщини тільки за минулий тиждень звернулося понад 12 тис людей. З них 555 госпіталізували.

Про це йшла мова на брифінгу в обласній військовій адміністрації, передає редакція 056. 

Завідувачка відділення організації епідеміологічних досліджень Дніпропетровського обласного центру контролю та профілактики хвороб Олена Кузьменко розповіла, що протягом минулого тижня із симптомами ГРВІ до медзакладів області звернулося понад 12 тис людей. Показник у 2 рази нижчий за минулорічний і не перевищує епідпоріг. Та тенденція до зростання зберігається.

Госпіталізували 555 хворих на ГРВІ. Половина з них – діти.

«Найбільше лікування в умовах стаціонару потребувала малеча від 0 до 4 років. Таких пацієнтів маємо 158, – додала Олена Кузьменко. – У переважній більшості в області циркулює грип типу А. На жаль, маємо і два летальні випадки. Це дорослі пацієнти. Вони мали супутні захворювання і не вакцинувалися».

На Covid-19 за минулий тиждень захворіло трохи більше 300 людей. Це 2,5% від загальної кількості пацієнтів із ГРВІ.

«У порівнянні з минулорічними показниками рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію зменшився у 18,7 разів, – розповіла Олена Кузьменко. – Втім актуальним залишається питання розповсюдження нового штаму «Кракен». В Україні його зафіксували у Сумській області. Пацієнт не мав жодного щеплення від Covid-19».

Фахівець нагадала про необхідність вакцинуватися. Особливо це стосується тих, хто входить до груп ризику. А саме – людей старшого віку, вагітних й пацієнтів з хронічними захворюваннями.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW