Тернополянин здобув 4 медалі на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлонуМинулого тижня у Естерсунді (Швеція) проходив Чемпіонат світу з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та порушеннями зору. Участь у змаганнях взяли спортсмени 19 країн світу. Честь України захищали 24 спортсмени з інвалідністю. В останні дні змагань  спортсмен з Тернополя Тарас Радь здобув ще кілька медалей.

Про це повідомили в управлінні молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА.
"Отож, 28 січня в лижних перегонах (гонка з індивідуальним стартом вільним стилем на дистанції 10 км) у класі сидячі Тарас виборов бронзову нагороду. А 29 січня у лижних перегонах - змішаній естафеті 4×2,5 км - у складі паралімпійської команди України, де, окрім нашого земляка, виступили також Павло БАЛЬ, Богдана КОНАШУК та Людмила ЛЯШЕНКО, здобув «срібло», – кажуть управлінні. – Відтак, підсумовуючи виступи Тарас Радя на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону у Швеції, треба сказати, що у його здобутку чотири медалі – «золото» у біатлоні на дистанції 10 км, два «срібла» за лижні перегони спринт та змішану естафету і «бронза» в лижних перегонах (гонка з індивідуальним стартом вільним стилем на дистанції 10 км)".

Тернополянин здобув 4 медалі на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону (ФОТО), фото-1

Загалом чемпіонат Світу з лижних перегонів та біатлону у шведському Естерсунді українська паралімпійська збірна завершила з 26-ма медалями, серед яких 5 золотих, 8 срібних та 13 бронзових. Україна – друга за кількістю медалей у світі після Німеччини, спортсмени якої завоювали 28 світових нагород.

Тарас Радь - тернополянин, майстер спорту України міжнародного класу з лижних перегонів та заслужений майстер спорту України біатлону, вихованець ДЮСШІ «Інваспорт», студент магістратури факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Участь у чемпіонаті світу брав ще один представник Тернопільського регіонального та ДЮСШІ «Інваспорт» Володимир Черниш із міста Копичинці Чортківського району.

Тренер спортсменів - заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчак.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW