На Дніпропетровщині поліцейські викрили жінку на шахрайстві під час здачі в оренду житлаУ Кам'янському поліцейські викрили жінку на шахрайстві під час здачі в оренду житла. В усіх випадках потерпілі мали намір орендувати житло через мережу інтернет. Аванс  перерахували, однак житло так і не отримували.

Як повідомляє прес-служба ГУ Національної поліції у Дніпропетровській області, поліцейські встановили, що в такий спосіб підозрювана ошукувала громадян із Запорізької та Донецької областей.

31-річна місцева жителька розміщувала в мережі інтернет завідомо неправдиві оголошення про надання в оренду житла, яке сама ж і винаймала.

Надалі потенційним орендодавцям пропонувалося перерахувати на банківську карту аванс за житло. А вже після надходження частини грошей, фігурантка не відповідала на дзвінки та переховувалась. 

26 січня за погодженням з Кам'янською окружною прокуратурою жінці повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW