Рівне прощається з батьком чотирьох дітейСьогодні жителі Рівненської громади зібралися на площі перед Покровським собором., щоб віддати останню шану 49-річному Герою Віталію Луцику.

Про це повідомили на сторінці міської ради.

"Віталій Луцик народився в місті Свалява Закарпатської області у сім'ї військовослужбовця. 

Із відзнакою закінчив 15 школу в Рівному, а за тим вступив у Київське вище загальновійськове командне училище ім. Фрунзе. Продовжив навчання в Одеському інституті сухопутних військ, який у 1994 році закінчив з відзнакою.  

У 1994 -- 1996 роках проходив військову службу в болградській повітряно-десантній дивізії в окремому батальйоні розвідки на посаді командира взводу, заступника командира роти глибинної розвідки.  Але 1996 року Віталій звільнився з лав збройних сил України за власним бажанням. Вирішив займатися власною справою у Рівному.

Вів активну діяльність при обласному осередку партії "Слуга Народу " в Рівненський області. 

Після початку повномасштабного вторгнення став на облік до військкомату, займався волонтерською діяльністю по різних напрямках.  А вже 30 жовтня 2022 року був мобілізований до лав ЗСУ. У теперішній час - капітан, проходив підготовку в Національній академії сухопутних військ м. Львів". 

Зазначається також, що Віталія Луцика добре знають і у спортивних колах. Адже він володар 2 дану (чорний пояс) окінавського годзю-рю карате, 1 дану (чорний пояс) кобудо (техніка володіння зброєю). Також Віталій був суддею 1 категорії на великій кількості змагань, переможець та призер Чемпіонатів, Кубків України. 

Надзвичайна активність проявилася і в захопленнях Віталія - любив екстремальні види спорту, зокрема рафтинг, дайвінг, сходження на гірські вершини. Так, із 2017 року підкорив такі вершини: Монблан (Альпи), Тубкаль (Марокко), Казбек (Грузія), Арарат (Туреччина). Пройшов маршрут Лікійську стежку (Туреччина), здійснив трекінг Фегераш і піднявся на Молдовяну (Румунія), здійснив "Трек навколо Аннапурни" (Гімалаї). Також неодноразово піднімався на Говерлу та Петрос. 

Разом із сім'єю гідно представляв ліцей "Престиж" на спортивних змаганнях "Сімейні перегони", де неодноразово були переможцями. А у 2019 році сім'ю Луциків визначено найспортивнішою сім'єю Рівненщини за версією гри "Сімейні перегони". 

Щирі співчуття близьким і рідним!

Вічна слава Герою!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW