Німеччина погодила передачу Україні танків Leopard 2 і дозволила реекспорт іншим країнамФедеральний уряд Німеччини ухвалив рішення про надання Збройним силам України 14 основних бойових танків Leopard 2. Це підтвердив речник уряду Штеффен Гебештрайт.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на сайт уряду ФРН.

Як зазначається, канцлер ФРН Олаф Шольц заявив у середу під час засідання уряду, що Німеччина збільшуватиме військову підтримку України.

«Це рішення відповідає нашій відомій лінії щодо підтримки України в міру наших можливостей. Ми діємо в межах тісно скоординованих міжнародних зусиль», – сказав канцлер.

Рішення стало результатом інтенсивних консультацій, які відбулися з найближчими європейськими та міжнародними партнерами Німеччини.

Метою є швидко зібрати для України два батальйони танків Leopard-2.

Як перший крок Німеччина надасть 14 танків Leopard 2 A6 зі складів Бундесверу. Інші європейські партнери також передадуть машини Leopard 2.

Тренування українських екіпажів мають розпочатися найближчим часом у Німеччині. Пакет також передбачає логістику, боєприпаси та обслуговування системи.

Крім того, Німеччина надасть відповідні дозволи країнам-партнерам, які хочуть швидко доставити танки Leopard 2 зі своїх складів в Україну.

Як повідомлялося, раніше німецьке видання Spiegel із посиланням на джерела в уряді поінформувало, що після місяців дебатів канцлер ФРН Олаф Шольц ухвалив рішення поставити в Україну бойові танки.

Читайте також: Західні танки для України – це добре, але рішення забарилось – ISW.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW