Делегація Міжнародного Комітету Червоного Хреста провела зустріч у СНАУДелегація Міжнародного Комітету Червоного Хреста, неупередженої, нейтральної та незалежної організації, гуманітарною місією якої є захист життя та гідності жертв збройних конфліктів та інших ситуацій насильства та надання їм допомоги, перебувала на Сумщині з метою вирішення робочих питань 20 січня 2023 року.

Майданчиком для зустрічі делегації, керівництва Сумської обласної військової адміністрації та галузевих асоціацій став Сумський національний аграрний університет.

Порушували й обговорювали присутні питання загальної економічної ситуації, з якою зіштовхуються фермери та виробники у Сумській області; проблем дрібних та середніх фермерських господарств та планів їх подолання, проєктів підтримки малих та середніх фермерів.

Ахмед АБДАЛЛА, агроном і спеціаліст з ринку МКЧХ, коментує: “Я радий бути присутнім тут, в Україні, для того, щоб підтримати населення, економічну діяльність і проводити роботу в напрямку відновлення доходу від агропромислової економічної діяльності. Ми дуже добре розуміємо важливість агропромислового сектору в економіці України. Наша мета – підтримувати сільськогосподарський сектор, базуючись на потребах, які є в даному контексті, і спроможностях, та надавати допомогу населенню з деокупованих територій на окремих рівнях: домогосподарств, малих фермерів, малих та середніх виробництв.”

Володимир Іванович ЛАДИКА, академік НААН України, ректор Сумського НАУ, у свою чергу, окреслив проблеми, які постають перед українцями, що працюють у сфері агропромисловості, серед яких відсутність електропостачання, ускладнена ситуація з логістичними зв’язками, недостатня вітамінізація тварин.

Сумський національний аграрний університет уже не вперше стає майданчиком міжнародних важливих зустрічей. Крім того, на досвід та знання колективу закладу вищої освіти спираються при прийнятті рішень.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW