Зеленський назвав умови для можливого завершення війни у 2023 роціПрезидент України Володимир Зеленський вважає, що перемогу можливо здобути вже у 2023 році.

Щоб здобути перемогу українцям потрібно зберігати єдність і міцність.

Про це він сказав під час зустрічі зі студентами та викладачами Київського національного університету імені Тараса Шевченка, в якій також брав участь колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, повідомляє пресслужба Офісу президента. 

«Швидкість залежить від кількох речей: міцності всередині України та міцності ззовні – допомоги партнерів. І не можна допускати уповільнення процесів що ззовні, що всередині, бо це затягуватиме війну», – наголосив глава держави.

Президент також відкинув будь-які твердження щодо необов’язковості перемоги України чи допустимості часткової перемоги нашої держави.

«Нічого не забудемо, нічого не пробачимо, усе точно повернемо. Все це зробимо як міцна цивілізована держава. Майбутня держава – член Євросоюзу. Майбутня незалежна держава, яку бачитимуть наші партнери у своєму колі в НАТО», - резюмував Зеленський. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW