За вимагання грошей у свого дідуся мешканець Криворізького району сплатить штрафНа Криворіжжі чоловік вимагав гроші у власного дідуся. За це він сплатить штраф.

Про це 0564.ua стало відомо з постанови Криворізького районного суду в Єдиному реєстрі судових рішень.

З матеріалів справи відомо, що 10 січня, о 10 години, чоловік, перебуваючи у себе вдома, висловлювався у бік свого дідуся нецензурною лайкою та вимагав грошові кошти. Суд кваліфікував такі дії онука, як домашнє насильство.

Чоловік в залі суду не з'явився, хоч і був повідомлений про засідання завчасно.

Суд визнав онука винним за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді шрафу у розмірі 170 гривень.

Також чоловік сплатить судовий збір у розмірі 536,8 гривень.

Довідка: Стаття 173 частина 2 Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, тобто умисне вчинення будь-яких діянь (дій або бездіяльності) фізичного, психологічного чи економічного характеру (застосування насильства, що не спричинило тілесних ушкоджень, погрози, образи чи переслідування, позбавлення житла, їжі, одягу, іншого майна або коштів, на які потерпілий має передбачене законом право, тощо), внаслідок чого могла бути чи була завдана шкода фізичному або психічному здоров'ю потерпілого, а так само невиконання термінового заборонного припису особою, стосовно якої він винесений, або неповідомлення уповноваженим підрозділам органів Національної поліції України про місце свого тимчасового перебування в разі винесення такого припису, - тягнуть за собою накладення штрафу від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, або адміністративний арешт на строк до десяти діб.

Ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за одне з порушень, передбачених частиною першою цієї статті, - тягнуть за собою накладення штрафу від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.

За вимагання грошей у свого дідуся мешканець Криворізького району сплатить штраф, фото-1

Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW