Парамедикиня з Тернопільщини "Пташка" розповіла про свого коханого, яки загинув на фронтіПарамедикиня з Тернопільщини з позивним "Пташка" розповіла, що на війні втратила двох близьких людей. Життя її друга Віталія та коханого Ярослава забрала війна .

Про це Катерина Поліщук розповіла в інтерв'ю Раміні Есхакзай.

Катерина розповіла, що її близький друг помер прямо у неї на руках.

"Для мене він був найближчою людиною, майже братом. Навіть більше, ніж братом. Тому що та спорідненість, яка виникає на фронті між людьми, які ділять одну вафлю на чотирьох… Вона не порівнюється ані з коханням, ні з кровною спорідненістю. Це щось набагато більше. Я не знаю, як це відпустити", - поділилась з ведучою Пташка.

Парамедикиня з Тернопільщини "Пташка" розповіла про свого коханого, яки загинув на фронті (ФОТО), фото-1

Катерина зазначила, що Віталій тепер її ангел-охоронець і вона завжди відчуває підтримку друга і знає, що він завжди поруч з нею.

Також захисниця розповіла про свого нареченого Ярослава, який загинув у Маріуполі. Його "Пташка" називає своїм другим ангелом-охоронцем. Катерина поділилася, що наступного дня, як не стало її друга Віталія, загинув її коханий.

"Так вийшло, він дуже хотів зі мною одружитися. А я постійно казала, що це буде після війни, тому що зараз не на часі. І от, помирає мій найкращий друг, я розумію, що це вже все. Я розумію, що найбільш ймовірно, що ми звідси не вийдемо. Я кажу хлопцям: "Передайте Ярославу, хай приїде до мене, я хочу йому щось сказати", - зізналася "Пташка".Захисниця розповіла, що наречений приїздив до неї двічі. Проте вона була відсутня, бо відвозила свого друга Віталія до лікарні:

"Він приїздив двічі, поки я відвозила Віталіка до лікарні. Коли він був ще живий, я його відвозила до лікарні, сподівалася, що буде шанс його врятувати, але ми не встигли. От поки я їздила, Ярослав двічі приїжджав по мене, він мене шукав, але він мене не знайшов. В результаті я так і не встигла йому сказати, що я згодна вийти за нього заміж", - поділилася Катерина.

Парамедикиня з Тернопільщини "Пташка" розповіла про свого коханого, яки загинув на фронті (ФОТО), фото-2

"Пташка" розповіла, що її коханий загинув, рятуючи свого побратима:

"Він врятував його. Зараз він реабілітується, у нього все гаразд. У нього було важке поранення. Ярослав з двома кулями в грудях, рятуючи його, отримав ще одну кулю в шию і, на жаль, загинув", - розповіла захисниця.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW