На «Рамштайні» не змогли домовитися про постачання танків УкраїніСьогодні проходить восьме засідання Контактної групи з питань оборони України - "Рамштайн". 

Як пише Укрінформ, керівники оборонних відомств понад 50 держав  не дійшли згоди щодо постачання основних танків, але рішення щодо цього може бути прийняте дуже швидко.

«Ми звісно говорили про можливі поставки танків Leopard. Я маю чітко констатувати, що немає одностайної думки», - сказав  новий міністр оборони ФРН Борис Пісторіус.

Він назвав невірним враження, що створилася «згуртована коаліція, на шляху якої стоїть Німеччина».

За словами німецького політика, є чимало союзників, хто висувають добрі аргументи «за» поставки та чимало тих, хто висуває виважені аргументи «проти». У ситуації війни треба зважити на всі, додав він.

Пісторіус, утім, не виключив, що консенсус щодо танків Leopard буде досягнутий, але не став робити прогнози, коли це може статися.

«Я абсолютно впевнений, що рішення буде найближчим часом. Але я не знаю, яким воно буде», - сказав політик.

У будь-якому випадку, за його словами, треба готуватися, щоби в разі ухвалення позитивного рішення, бути в змозі відреагувати оперативно. Міністр запевнив, що дасть розпорядження чітко з’ясувати де, скільки та в якому стані є танків різного типу.

«Якщо рішення буде прийняте - через тиждень, через два тижні або через день – ми повинні мати змогу діяти швидко… Ми готуємося», - сказав Пісторіус.

Водночас він не погодився з твердженням, що Німеччина сумнівається. Берлін, за його словами, «дуже обережно зважує всі «за» та «проти», адже треба бути обережними з огляду на можливі наслідки та зобов’язання перед власним населенням.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW