Повінь на річках Чернігівщини: синоптики попереджають про затопленняСиноптики Чернігівського обласного центру з гідрометеорології попереджають про небезпечні гідрологічні явища – повінь. На Дніпрі, Десні та Снові триває підвищення рівнів води та вихід річок на заплави.

19-22 січня на ділянці Дніпра в межах Чернігівського району утримуватиметься значне затоплення заплави, порушення транспортного сполучення з прирічковими селами вздовж Дніпра та перелив через автодороги у смт. Радуль, можливе початкове затоплення будинків смт. Радуль та Любеч у Чернігівському районі.

На ділянці Десни Новгород-Сіверський - Макошине (Новгород-Сіверський, Корюківський райони) триватиме поступове підвищення рівнів води на 2-10 см за добу зі збільшенням шару затоплення заплави та порушенням транспортного сполучення з населеними пунктами вздовж Десни.

На річці Снов утримуватиметься перевищення небезпечної відмітки переливу води через автодороги місцевого значення у Корюківському районі (ІІ рівень небезпеки - помаранчевий).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW