Очільник ПВК вагнера намагається посилити свої апаратні позиції в оточенні російського диктатора, - ГУРОчільник ПВК вагнера намагається посилити свої апаратні позиції в оточенні російського диктатора. Свою «мрію» євгеній прігожин хоче втілити шляхом участі власних найманців у війні в Україні.

Про це Андрій Черняк розповів у коментарі РБК-Україна, передає Головне управління розвідки.

«Через дії ПВК вагнера в Сирії та Африці, сотні злочинів проти людяності, які здійснили його найманці, ніхто з Заходу не хоче мати справ з прігожиним. Він став токсичною особою для всього цивілізованого світу. Тому й сконцентрував свої зусилля на війні, аби разом зі своїми людьми бути на головних позиціях в оточенні путіна. Це кроки для його виживання – посилення позицій, а потім зайняття високих посад», – зазначив представник воєнної розвідки України.

Крім того, за словами Андрія Черняка, зараз у кремлі триває жорстка боротьба за владу і за місце біля путіна. прігожин намагається показати себе переможцем, а керівництво російського міноборони і генштабу рф робить відчайдушні спроби підвищити власні рейтинги.

За словами представника ГУР МО України, це вже впливає на настрої населення рф і за невдачі критикують військове керівництво:

«Він каже, що це успіхи вагнера, але заради незначних тактичних перемог тисячі найманців вже знищені. Їх женуть у наступ по трупах за повної підтримки збройних сил рф. А тепер герасімов навряд чи надаватиме йому таку підтримку, бо йому потрібні свої здобутки і перемоги, і він робитиме все, щоб нейтралізувати пригожина. Це логічні рішення. І якщо десь буде успіх, то це буде успіх шойгу та герасімова, а не прігожина. Але при всіх їхніх потугах досягнути суттєвого успіху новому командуванню російських окупаційних військ вже не вдасться», – підсумував Андрій Черняк.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW