Продаж бронежилетів, які призначались для потреб ЗСУ – на Дніпропетровщині судитимуть трьох учасників організованої групи, - ФОТОЗа процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно організатора та двох учасників організованої групи за фактом незаконного використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги під час воєнного стану (ч.ч. 2, 3 ст. 27, ч. 3 ст. 201-2 КК України).

Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура.

За даними слідства, в період з квітня до липня 2022 року волонтер благодійного фонду організував схему продажу бронежилетів 4-го класу захисту, які призначалися як гумдопомога для бійців Збройних Сил України від іноземних партнерів. До «бізнесу» чоловік залучив ще двох волонтерів, які розміщували оголошення в соцмережі Фейсбук, Телеграм – каналах та реалізовували військове спорядження при особистих зустрічах та поштою по території України. Задокументовано продаж 23 бронежилетів на суму понад 720 тис грн.  

Під час проведення обшуків за місцем мешкання зловмисників та автомобіля вилучено бронежилети, документацію, що підтверджує ввезення до України вказаного спорядження для потреб ЗСУ, мобільні телефони, комп’ютерну техніку та грошові кошти. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW