На потреби ЗСУ передали комплектуючі до бойової авіації, які вилучили у підприємства Одещини в рамках кримінального провадженняЗа матеріалами СБУ на потреби ЗСУ передано комплектуючі до бойової авіації.

Про це повідомили у пресслужбі відомства.

За матеріалами СБУ на потреби військово-повітряних сил Збройних Сил України передано понад 600 запчастин та агрегатів до військової авіаційної техніки на загальну суму понад 4 мільйони гривень. Це обладнання вилучене вилучено слідчими СБУ та арештоване під час досудового розслідування кримінального провадження за фактом посягання на територіальну цілісність і недоторканість України.

Контррозвідка СБУ встановила, що на одному з приватних підприємств на Одещині зберігалась значна кількість військового майна, здебільшого запчастини та агрегати до військової авіаційної техніки, на яке відсутні будь-які дозвільні документи та документи, які підтверджують законність придбання.

У межах кримінального провадження, розпочатого слідчими органів безпеки за ст. 110, ст. 111 Кримінального кодексу України, триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин протиправної діяльності і притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до неї.

На потреби ЗСУ передали комплектуючі до бойової авіації, які вилучили у підприємства Одещини в рамках кримінального провадження, фото-1

Заходи з викриття правопорушення проводились за процесуального керівництва Одеської обласної прокуратури.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW