ISW: прігожин надто сильно «перетягував ковдру» на себе, але кремль поставив його на місцеЗасновник ПВК «Вагнера» євгєній прігожин намагався присвоїти собі захоплення Соледара і тим самим підривав довіру російського населення до Міністерства оборони рф. Проте кремль поставив його на місце.

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW) за 16 січня, повідомляє "Дзеркало тижня".

«владімір путін приписав успіх на передовій Міністерству оборони (МО) росії та Генштабу, відповідаючи на запитання журналіста 15 січня щодо наступу росіян у Соледарі. Заява путіна транслювалася в прямому ефірі на контрольованому державою телебаченні і, ймовірно, була навмисною спробою підірвати вплив прігожина в російському інформаційному просторі, враховуючи, що путін раніше утримувався від коментарів щодо тактичних досягнень в Україні», – йдеться у звіті ISW. 

Речник кремля дмітрій пєсков намагався спростувати інформацію про триваючий конфлікт між прігожиним і Міноборони росії, заявивши 16 січня, що ці повідомлення є «продуктом інформаційних маніпуляцій», натякнувши, що ці маніпуляції проводить прігожин. Натомість прігожин у відповідь на цю заяву пєскова, коментуючи конфлікт, не заперечив його. Натомість він продовжив давати нечітко висловлюватися, щоб викликати більше дискусій у російському інформаційному просторі, зрештою спрямованих на підрив довіри до Міноборони та путіна. Крім того, він вручив вагнерівцям медалі за взяття Соледару попри те, що путін цей здобуток закріпив за Міністерством оборони.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW