На Тернопільщині оприлюднили графік стабілізаційних вимкнень електроенергії, який діятиме з 16 по 22 січняТернопільобленерго оприлюднив новий графік вимкнень електроенергії на Тернопільщині, який діятиме з 16 по 22 січня. Його оприлюднено на сайті компанії.

"Даний графік розроблено ВАТ "Тернопільобленерго" з метою стабілізації забезпечення електропостачання споживачів Тернопільської області та застосовується для дотримання доведених НЕК "Укренерго" лімітів споживання електричної енергії для Тернопільської області з метою збалансування енергосистеми України",- йдеться в повідомленні.

У разі гострої необхідноті, ВАТ "Тернопільобленерго" буде застосовувати вимкнення електропостачання споживачів Тернопільської області і в поза зазначені години вказані у цьому графіку. Також, у разі відсутності потреби, у зазначені години вимкнення електропостачання споживачів не будуть застосовуватися.

Під час повітряної тривоги, працівники компанії не можуть перебувати на енергооб’єктах, це теж може збільшити перерву в електропостачанні.

На Тернопільщині оприлюднили графік стабілізаційних вимкнень електроенергії, який діятиме з 16 по 22 січня , фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW