Що треба знати криворіжцям, які хочуть безпечно працевлаштуватися у ПольщіЩо треба знати криворіжцям, які виїхали до Польщі та хочуть безпечно працевлаштуватись у цій краіні.

Як повідомляє сайт 0564.ua, поради на такий випадок опублікувала прес-служба Мінреінтеграціі. 

Зокрема, зазначається, що украінці, які виїхали у Польщу після початку повномасштабного вторгнення, можуть легально працювати без спеціальних дозволів.

Усі формальності, пов'язані з легальним працевлаштуванням, виконує роботодавець. Протягом 14 днів з початку роботи він має повідомити про ваше працевлаштування у повітовий центр зайнятості.

Шукаючи роботу в Польщі, найкраще використовувати надійні пропозиції та майданчики, які надають повітові бюро праці. Якщо у вас є смартфон, ви можете встановити програму ePraca або зв'язатися з найближчим бюро зайнятості телефоном чи звернутися туди особисто.

Також можна отримати допомогу в інформаційно-консультаційному центрі служби зайнятості «Зелена лінія» на сайті або за телефоном довіри: 195-24.

Правила безпечного працевлаштування:

Не погоджуйтесь працювати без підписання письмового договору – це проти польського законодавства.

Перш ніж підписати трудовий договір, докладно ознайомтеся з положеннями, що містяться в ньому.

Якщо роботодавець починає поводитися з вами неналежним чином, повідомте про це до Національної інспекції праці.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW