Жительку Чернігова телефонні шахраї ошукали на 47 тисяч гривеньДнями до поліції звернулася 66-річна мешканка Чернігова, яка повідомила, що з її банківського рахунку зникло 47 тисяч гривень.

Як повідомляє Поліція у Чернігівській області, жінка розповіла, що їй зателефонував невідомий і представився представником служби безпеки банку. Незнайомець розповів жінці, що в системі стався збій і їй необхідно назвати секретні данні картки. Жінка виконала всі вказівки невідомого (передала секретні дані та код з смс-повідомлення), тим самим надавши йому доступ до свого рахунку. Після чого виявила зникнення близько 47 тисяч гривень з картки.

За цим фактом слідчий поліції відкрив провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Поліція наполегливо рекомендує: ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які пов’язані з переведенням коштів, по телефону нікому не розповідайте ніяких відомостей зі своєї картки. Якщо висувають умову, що для виконання певних дій потрібно повідомити пін-код вашої картки або одноразовий пароль з SMS-повідомлення — негайно завершуйте розмову. Це шахрай! Всі операції щодо безпеки картки проводьте тільки особисто у відділенні банку.

Пам’ятайте: справжній банківський працівник не має права питати у вас секретні дані картки і ніколи цього не робитиме. Так вчиняє тільки шахрай.

Розкажіть про цю схему шахрайства своїм родичам і близьким, особливо людям літнього віку.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW