13 січня у Львові прощатимуться з Героєм Павлом МалаховськимМіська церемонія прощання з Героєм Павлом Малаховським відбудеться на площі Ринок об 11:30. 

13 січня у Львові прощатимуться з 35-річним захисником Павлом Малаховським, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів. Мерія закликає долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.

Маршрут похоронної процесії: пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

Біографічна довідка ГерояПавло Малаховський львів'янин. Навчався у Середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №86. Закінчив Університет банківської справи у Львові.

У мирний час працював у Публічному акціонерному товаристві "Український інноваційний банк", згодом – у Товаристві з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія Абсолют Фінанс". Протягом 2020 - 2021 років працював у ТОВ "Нова Пошта".

Захоплювався автомобілями, у дитинстві займався боксом.

Із перших днів повномасштабного вторгнення добровольцем пішов на війну. Боровся проти держави-терориста у лавах 106-ї окремої бригади територіальної оборони Регіонального управління "Захід" Сил територіальної оборони Збройних сил України на південному та східному напрямках.

У Павла Малаховського залишилися батьки, бабуся, двоє братів, син, дві тітки, двоюрідні брати та сестра.

Павло Малаховський, Фото: пресслужби Львівської міськради

Павло Малаховський, Фото: пресслужби Львівської міськради

Читайте також: 323 доба повномасштабної війни: яка ситуація на фронті

Фото на головній: пресслужби Львівської міськрадиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW