#Суми_дерусифікація: сумчанам розкажуть про нові назви вулиць та провулків#Суми_дерусифікація: сумчанам розкажуть про нові назви вулиць та провулків, фото-1

Департамент комунікацій та інформаційної політики розробив проєкт #Суми_дерусифікація.

Він допоможе мешканцям нашої громади бути більш обізнаними щодо нових назв дерусифікованих площ, вулиць, провулків, проїздів.

Щодня на сторінках Сумської міської ради у Фейсбук та Телеграм публікуватимуть коротке відео про дерусифікований топонім та стислий опис: на честь якої події чи особистості перейменовано, або ж повернуто історичну назву.

Переглянути усі відео можна буде на сторінці проєкту на сайті міської ради.

Нагадаємо, 30 листопада Сумська міська рада ухвалила рішення № 3223-МР «Про зміну назв (перейменування) топонімів у Сумській міській територіальній громаді», яке набуло чинності 22 грудня 2022 р.

Таким чином дерусифіковано 211 топонімів, назви яких були пов’язані з країною-агресором, комуністичним тоталітарним режимом, імперськими та радянськими ідеологемами.

Тож Сумська громада отримала своє історичне, національне та патріотичне обличчя, відновила свою унікальність на топонімічній мапі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW